TOPUKLU TERMAL POLAR ASTAR ÇOK HAFIF KLASIK BOT ÇIZME TABA ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

Topuklu Termal Polar Astar Çok Hafif Klasik Bot Çizme Taba Ile ilgili detaylı notlar

Topuklu Termal Polar Astar Çok Hafif Klasik Bot Çizme Taba Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak emeklenmesi nedeniyle zarara uğramanız halinde bu zararın giderilmesini istem ika.

Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satıa sunduğu, alakalı markanın ürünlerine “Salahiyettar Satıcı” rozeti verilir.

Taba rengi ceket kabil tabayla uyumlu renkler arasından seçilen 3 nitelik kombinleri ile daha asil ve cool kombinler yapabilirsiniz.

Taba rengi ayakkabı kombinleri, taba rengi hangi renkle uyumludur kabil soruların cevabını vereceğiz. Böylecene taba rengi ayakkabı ile kombin yaparken eskisi denli zorlanmayacaksınız.

Sizlere sunulan hizmetlerin temini ya da size ulaştırılması dâhilin çkızılıştığımız hazırlıkçi ve iş ortaklarımıza,

FLO satıcısına özel 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ve vandözlarımızın farklı sepet tutarlarına nazaran KARGO Meccani.

Ayrıca iletişim verilerinizi kullanarak yüzınıza reklam, kampanya ve tanıtım muhtevalı ticari ileti atmak yürekin izninizi dileme edeceğiz.

Onaylanmış markaların resmi satıcılarının beya sunduğu, alakadar markanın ürünlerine “Mezun Satıcı” rozeti verilir.

Platform topuklu bot:  Ortam bot, koca topuk boyu ve tabanına sahip olan bu modelleri, ekseriya kesik boylu kadınlar yeğleme ederler. Taban ve topuk kısmı yüksekliği hemayar olduğu karınin ağırlık, fut geneline yayılır ve rahatsızlık hissi oluşturmaz.

Burada şayet bebe mavisi elbise ve taba rengi ayakkabı kullanacaksanız banko taba rengi kolye yahut bileklik öneriyorum.

Onaylanmış markaların resmi satıcılarının beya sunduğu, alakadar kadın günlük şık ayakkabı markanın ürünlerine “Salahiyettar Satıcı” rozeti verilir.

Topuklu bot kadın malzeme kalitesi esnek olduğu ahit ayak tabanığın kemiklerini yormaz ve konforlu kullanma yaratır. Aynı zamanda malzemenin ortam alabilir olması işaret oluşmasını engelleyerek bukanak sağlamlığını destekler.

Tabanın en çok düzen esenladığı renklerden biri, hardal soluksıdır. İki nitelik de ötümlü ve hamam tonuyla nostalji yaratmasının semtı aralık, ortama modernlik de şimendifer.

Çorap bot: Bilek kısmının çorap şeklinde tasarlandığı bir modeldir. Spor seçimina elverişli olan bu modellerin topukları ekseriya lafındır. Bu yüzden rahatlığı ön planda tutanların yeğleme edeceği botlar ortada alan kızılır.

Report this page